2022. évi Regionális Diákszínjátszó Találkozók és a IV. Országos Diákszínházi Fesztivál díjazottjai

 

Közép-Dunántúli Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Aba – 2022. március 19.

Zsűri: Golden Dániel, Lajos Sándor

Teleki Diákszínpad – Tíz kicsi dühös ember – Ezüst minősítés

Vasváris Diákszínpad – Válás Veronában – Ezüst minősítés

IfjúPOKosok – Homokba írva – Bronz minősítés

Lovassy Színpad – Kitincseppek – Arany minősítés

Színpadka (online előadás, illetve videó) – Tanár úr kérem nálunk elment a net – Bronz minősítés

A Szabad Színház Prikulicsok Bázis 1 csoportja – A harmadik hullám – Ezüst minősítés

Különdíjak:

IfjúPOKosok – Kiemelkedő csoportmunkáért

Színpadka – Az online eszközök kreatív felhasználásáért

Vasváris Diákszínpad – A legjobb látványért

Csizmadia Máté Noel – A rendezői munkájáért (hárman rendezték a darabot…)

Színészi különdíjak:

Pete Viola

Gergely Emma

Török Laura

Farkas Angéla

Varró Péter

Borbély Levente

Legjobb női alakítás: Gyüre Sarolta

Legjobb férfi alakítása: Bencze Zoltán

Dél-Alföldi Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Kecskemét – 2022. március 25-26.

Zsűri: Fekete Anikó, Keresztúri József

CSOPORTOS KÜLÖNDÍJAK

Szolnoki Széchenyi István Gimnázium – PYGMALION csoport – “Mindenkinek megvan a saját ajtaja”

Szentes – HMG – KIMI 11.D – “Jó dolgok halma” avagy a közös gondolkodásért

KADÁSOKK – “Hogy jöjjünk ki a covidból győztesen?” avagy a kortárs reflexióért

IFJÚ MORBID SZÍNPAD – a legszebb színpadi képek megvalósításáért

GYŐRBERÉNYI MALÁZS – az előadás lendületes dinamikájáért

EGYÉNI KÜLÖNDÍJAK

GÁL ATTILA – zenei közreműködéséért

JUHÁSZ MÁTYÁS GÁBOR – a színész szerepének alakításáért

JÁGER RITA – Semmi című előadásban nyújtott alakításáért

LEGJOBB NŐI ALAKÍTÁS: SZKÁROSSI JÁZMIN – online-tanárnő alakításáért

LEGJOBB FÉRFI ALAKÍTÁS: GYŐRFI MARTIN – Úr 2. alakításáért, JÁSZBERÉNYI BALÁZS – Úr 1. alakításáért

RENDEZŐI MUNKÁJÁÉRT: RÁCZ ANNAMÁRIA

MINŐSÍTÉSEK

BRONZ – VAJDA PÉTER SZÍNJÁTSZÓCSOPORT – Big Bán – r.: Salka Zsuzsanna

EZÜST – SZOLNOKI SZÉCHENYI ISTVÁN GIMNÁZIUM PYGMALION CSOPORT – (Kicsit több mint) tíz kicsi stílgyak. – r.: Korwonczainé Györfi Mária

EZÜST – SZENTES – HMG – KIMI 11.D – Semmi – r.: Pásztor Anikó Erzsébet

EZÜST – IFJÚ MORBID SZÍNPAD – Holdbeli csónakos – r.: Rácz Annamária

ARANY – KADÁSOKK – Pipipú idején – r.: Rácz Annamária

ARANY – GYŐRBERÉNYI MALÁZS – Strip-tease (Mrozek) – r.: Jászberényi Balázs

TOVÁBBJUTÓK:

GYŐRBERÉNYI MALÁZS – Strip-tease – r.: Jászberényi Balázs

ODE-TÁBOR MEGHÍVÁSOK

játszók:

JÁGER RITA – Semmi című előadásban nyújtott alakításáért

JÁSZBERÉNYI BALÁZS – Úr 1. alakításáért

csoportvezetők:

RÁCZ ANNAMÁRIA

Nyugat-Dunántúli Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Győr – 2022. március 25-26.

Zsűri: Gyevi-Bíró Eszter, Vidovszky György

Wawra Máté – színészi munkájáért / (P)articsókák – Mi a Franz?

Balogh Adél Emese – „Emma” megformálásáért / kARTon – Nem a világvége

Kádár Orsolya – „Orsi” megformálásért / Díszkáosz – Próba

Rátkai Vanda, Fazekas Dorka, Jankó Gertrúd, Dátán Adél – kimagasló színészi munkájukért / Teenspirit – 305

Az alábbi díjazottak meghívást kaptak az Országos Diákszínjátszó Egyesület nyári táborába.

Legjobb férfi alakítás: Szabady György – Fortunato / Funfact – A csetepaté

Legjobb női alakítás: Farkas Fióna – Marie / (P)articsókák – Mi a Franz?

Knausz Lizzie – Csoportvezetői munkájáért

BRONZ MINŐSTÉS

– kACTus – A fizikusok (csoportvezető: Szabó Gergely)

– Díszkáosz – Próba (csoportvezető: Kocsis Nándor)

EZÜST MINŐSÍTÉS

– karACTer – Adásban (csoportvezető: Szántó Dániel)

– Funfact – A csetepaté (csoportvezető: Knausz Lizzie)

ARANY MINŐSÍTÉS

– 305 – Teenspirit (csoportvezető: Knausz Lizzie)

– (P)articsókák – Mi a Franz? (csoportvezető: Horváth Dóra)

– kARTon – Nem a világvége (csoportvezető: Szabó Gergely)

A kARTon csoport Nem a világvége című előadása meghívást kapott Pécsre, az Országos Diákszínházi Fesztiválra.

Észak-alföldi Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Debrecen – 2022. március 25-26.

Zsűri: Jászay Tamás, Klem Viktor

Adyák 10.D – Semmi – arany minősítés

Adyák 11.D – Felhangok – ezüst minősítés

Adyák 12.D – Naplopók – arany minősítés

Adyák 12.D – Ernelláék Farkaséknál – arany minősítés (az Országos Diákszínházi Fesztiválra meghívást nyert)

Adyák 11.D – Ami a végpontok között… – arany minősítés (az Országos Diákszínházi Fesztiválra meghívást nyert)

Adyák 12.D – Száll a kakukk… – ezüst minősítés

10 perc Diákszínpad, Miskolc – Liliomfi 2.0 – emléklap

Adyák 11.D – Bernarda – ezüst minősítés

Adyák 10.D – Kétpercesek – arany minősítés

Adyák 10.D – Szentivánéji álom – ezüst minősítés

Különdíjak:

Semmi – csoportos különdíj az adaptációért

Ami a végpontok között… – csoportos különdíj az eredeti szövegért

Naplopók, Ernelláék Farkaséknál – színészi különdíj Nagy Gergőnek

Naplopók, Ernelláék Farkaséknál – színészi különdíj Szanka Leventének

Naplopók – színészi különdíj Szűcs Ágotának

Ernelláék Farkaséknál – színészi különdíj Czibere Annának

Ernelláék Farkaséknál – színészi különdíj Molnár Zsófiának

Ami a végpontok között… – színészi különdíj Bujdosó Virágnak

Bernarda – rendezői különdíj Bakos Csinszkának

Kétpercesek – rendezői különdíj Pusztai Mórnak – az ODE Táborba meghívást nyert

Legjobb női alakítás: Ménes Emese (Felhangok, Bernarda) – az ODE Táborba meghívást nyert

Legjobb férfi alakítás: Bodnár Erik (Naplopók) – az ODE Táborba meghívást nyert

Közép-Magyarországi Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Budapest, KIMI – 2022. március 26.

Zsűri: Demarcsek Zsuzsa, Lajos Sándor

Minősítések és különdíjak:

ARANY MINŐSÍTÉS:

Kodály dráma 11: Fizikusok – r.: Farkas Atilla

Club Színház BarbekYou diákszínjátszó csoport: Momo – r.: Halász Tibor (csoportvezető) és Bertalan Adrienne

PHWI Senior csoport: Én, a féreg – r.: Kiss Péter

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Tízbé: Liliom – r.: Konczer Kinga (csoportvezető), Benkovits Sándor

Pogácsa az Arénában: Übüségeink kora – r.: Koltai Judit

IMSZ: PERcek – r.: Almássy Bettina

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Dózsa 11: Mara – r.: Kocsis Nándor (csoportvezető), Benkovics Sándor, Györke Tímea, Gyarmati Fruzsina

G Szektor: Lélekharang – r.: László G. Attila

DGyG – 12.E – Díszkosz: A nagy füzet – r.: Benkovics Sándor

Különdíjak:

Fizikusok a kiemelkedő összjátékért

Liliom a kiemelkedő összjátékért

Übüségeink kora a zenei alkotótevékenyégért

Egyiptom zenei különdíj

Pygmalion a dramaturgiai munkáért

Lélekharang a dramaturgiai munkáért

Momo az egyedi atmoszféra megteremtéséért

A nagy füzet az egyedi mozgásnyelv alkalmazásáért

Mara az egyedi térszervezésért

ODE-tábor csoportvezetőnek: Hahn Gergő (Egyiptom)

ODE-tábor színészeknek: Orbán Réka (Pygmalion), Szabó Dorottya (Én, a féreg)

Legjobb színész: Walsh Gáspár (Fizikusok)

Legjobb színésznő: Nyári Emma (Én, a féreg)

Színészi díjak:

Magashegyi Nóra (Lélekharang)

Eőri Anna (Én, a féreg)

Bodor Anna Réka (Momo)

Bróder Ferenc (A nagy füzet)

Közép-Magyarországi Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium, Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium – 2022. márc. 31 – ápr. 4.

Zsűri: Fábián Péter, Szvorák Zsuzsa, Uray Péter

KÜLÖNDÍJAK

– közösségépítő munkájáért: Meleg Gábor

– tér- és eszközhasználat sokszínűségéért: Crom Cruach – NNÁ/KIMI 11.b Fekete Brontosaurus – r.: Eck Attila

– különleges látványvilág megteremtéséért: Sok ilyen szép nap – VMG 12/D – r.: Blahó Gergő

– a személyes hangvételű drámai megvalósításért: Azért vagyok ilyen, mert… – VMG 11.d  – r.: Szalai Ádám

– zenei közreműködéséért: D’Agosto Franco

– legjobb diákrendező: Göndör Dávid

SZÍNÉSZI KÜLÖNDÍJAK

– László Sarolta Gyopár – Boldogtalanok – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Beke Marcell – Boldogtalanok – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Buzási Kamilla – Sok ilyen szép nap – VMG 12/D – r.: Blahó Gergő

– Hegyi Marcell – Sok ilyen szép nap – VMG 12/D – r.: Blahó Gergő

– Kirády Marcell – Szarvaskirály szerepéért – Szarvaskirály – VMG 12/D – r.: Perényi Balázs

– Fóti Lola – Angéla szerepének megformálásáért – Szarvaskirály – VMG 12/D – r.: Perényi Balázs

– Nagy Júlia Boglárka – Smeraldina szerepéért – Szarvaskirály – VMG 12/D – r.: Perényi Balázs

– Pohl Boglárka – a vak lány megformálásáért – Sakura – NNÁ/KIMI 11.b Fehér Brontosaurus – r.: Eck Attila

– Agócs Attila – a hegy démona megformálásáért – Sakura – NNÁ/KIMI 11.b Fehér Brontosaurus – r.: Eck Attila

– Pécsi Dóra – Barka szerepének megformálásáért – Boldog nyárfalevél – 10.a Tánctagozat – r.: Vidáné Szent-Ivány Kinga

– Ozwald Damián – Tódor szerepének megformálásáért – Boldog nyárfalevél – 10.a Tánctagozat – r.: Vidáné Szent-Ivány Kinga

– Násztor Eszter – Irén szerepének megformálásáért / EXIT-ben nyújtott alakításáért – Szutyok / EXIT – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Pálya Pompónia, r.: Zuti Krisztián

– Roznár Ágnes – Rózsi szerepének megformálásáért – Szutyok – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Pálya Pompónia

– Sipos Zénó – Attila szerepének megformálásáért – Szutyok – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Pálya Pompónia

– Beale Emma – Alina szerepének megformálásáért – Gyökerestől – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Benkovits Szonja – Nadja szerepének megformálásáért – Gyökerestől – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Anderson Jázmin – Liza szerepének megformálásáért – Gyökerestől – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Csonka Benedek – Andrej szerepének megformálásáért – Gyökerestől – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Bőti Kíra – különleges komikai karakterek megformálásáért – Boldogtalanok – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Regős Marcell – különleges komikus karakter megformálásáért – Szarvaskirály – VMG 12/D – r.: Perényi Balázs

MINŐSÍTÉSEK

EMLÉKLAP

– Kórterem- Tarr Béla – r.: Medgyessi Lili, Regős Marcell

BRONZ

– Aludjunk! – Golimár – r.: Buzási Kamilla

– Részegek – Részegek – r.: Tóth Bence Elmó

EZÜST

– Einstand – Pap Gang – r.: Pap Gábor

– Azért vagyok ilyen, mert… – VMG 11.d – r.: Szalai Ádám

– TeMegÉn – VMG-KIMI 11.d – r.: Meleg Gábor

– Don’t look out – 11.a Tánctagozat – r.: Gera Anita / Asztalos Dóra

– Crom Cruach – NNÁ/KIMI 11.b Fekete Brontosaurus – r.: Eck Attila

– EXIT – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Boldogtalanok – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

ARANY

– Tizenhét – ságzoM – r.: Mezey Gábor

– Sok ilyen szép nap – VMG 12/D – r.: Blahó Gergő

– A Tavasz ébredése – Kakaóscsiga – r.: Mezey Gábor

– Szarvaskirály – VMG 12/D – r.: Perényi Balázs

– Madaram senki – NNÁ 12b mozgásműhely – r.: Herold Eszter

– Sakura – NNÁ/KIMI 11.b Fehér Brontosaurus – r.: Eck Attila

– ENDOFF – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Boldog nyárfalevél – 10.a Tánctagozat – r.: Vidáné Szent-Ivány Kinga

– Lila ákác r.: Göndör Dávid

– Szutyok – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Pálya Pompónia

– Gyökerestől – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

ODE-tábor meghívás

– Buzási Kamilla – rendezői munkájáért

– Beale Emma – színészi különdíj

– Hegyi Marcell – színészi különdíj

Fülek – Szvorák Zsuzsa meghívása

– Sakura – NNÁ/KIMI 11.b Fehér Brontosaurus – r.: Eck Attila

– Tizenhét – ságzoM – r.: Mezey Gábor

Meghívás a IV. ODF-re

– Gyökerestül – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Endoff – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Zuti Krisztián

– Tavasz ébredése – Kakaóscsiga – r.: Mezey Gábor

– Lila ákác – NNÁ/KIMI 12.b – r.: Göndör Dávid

Dél-Dunántúli Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Pécs – 2022. április 1-2.

Zsűri: Bakos-Kiss Gábor, Farkas Atilla, Szabó Vera

Minősítések:

11C MÜSZI – Mert a Béres azt mondta – ARANY

12C MÜSZI – Gomoly – ARANY

Kodály 9 – Bensőségességes – ARANY

Sziniminisz – Elefántbaby – EZÜST

Sziniminisz – Schrödinger báránya – EZÜST

Duhajkodály – Nőkről, Nőknek, Nőktől – EZÜST

Kodálytáncoselit – Britny – EZÜST

SZM H2OPOK – Mit hol – BRONZ

Kodály 10 – ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! – BRONZ

Leőwey – Egy ház két család – BRONZ

Berzebub – Krindzs – BRONZ

Újembergyűlölő – BRONZ

Pillangó csoport – The Livery – EMLÉKLAP (OFF PROGRAM)

Legjobb női alakítás: (Főszerep/mellékszerep)

1. Nagy Vera – Gomoly

2. Pallag Luca – Schrödinger báránya

Legjobb férfi alakítás: (Főszerep/mellékszerep)

1. Ladnai Lóránd – Schrödinger báránya

2. Agócs Andor – Gomoly

ODE TÁBOR Díjazottak:

Színész különdíj – Nógrádi Benjámin / Újembergyűlölő

Színész különdíj – Balogh Sára / Nőkről, nőknek, nőktől

Csoportvezető, rendező – Szabó Zsolt / Újembergyűlölő

Különdíjak:

1. Legjobb jelenlét: Jánosi Noémi

2. Legjobb jelenlét: Várda Sára

3. A személyességért: Leőwey

4. A személyességért: Berzebub

5. A színházi hatásmechanizmus megújításáért: Gál Éva

6. Legjobb térhasználat: Gomoly

7. Legjobb zene: Gomoly

8. A legjobb történetmesélés: Kelemen Zalán

9. Legjobb mozgás: Hantos Lili

10. Az őszinte pillanatokért: Újembergyűlölő

11. Vásári komédia díj: Keszthelyi Kitti

12. Színházi elhivatottság díja: Sziniminisz

13. Britney Spears díj: Fonyó Ábel

14. A kitartásért: Torma Armand

Észak-alföldi Regionális Diákszínjátszó Találkozó, Nyíregyháza – 2022. április 1-3.

Zsűri: Győrei Zsolt, Jászay Tamás, Regős János

Előadások és díjak:

BRONZ MINŐSÍTÉS

Parti Nagy Lajos: Pinokkió – KFGG 9 (Nagykálló) – r.: Vona Éva

Nagyidai Gergő: Oszkár – Színjátszó-SOKK – r.: Nagyidai Gergő

Az emberke tragédiája – Pataki Komédiákok (Sárospatak) – r.: Szabó Viktória, Remeczki Imre (online előadás)

Mrozek: Nyílt tengeren – KFGG 12 (Nagykálló) – r.: Vona Éva

Győri Izabella, Tarné Pásztor Nikoletta: Időközben – Vasvári Színjátszó Kör (Nyíregyháza) – r.: Tarné Pásztor Nikoletta

EZÜST MINŐSÍTÉS

Lénárd Róbert: Y-elágazás – Zsöllye – r.: Mendler Mónika

Olajos Emese: Számomra halott – Színjátszó-SOKK – r.: Nagyidai Gergő

Lázár Ervin meséjéből írta Simonyi Zoltán: Szegény Dzsoni és Árnika – Hámori Waldorf Iskola (Miskolc) – r.: Simonyi Zoltán

Te feminista ork! – Antré – r.: Mendler Mónika

ARANY MINŐSÍTÉS

Molnár Ferenc: Kóristát felveszünk (Az ibolya) – KFGG 11 (Nagykálló) – r.: Vona Éva (Az Országos Diákszínházi Fesztiválra meghívást nyert)

Pozsgai Zsolt: Liselotte és a május – Korinta Színpad – r.: Mendler Mónika

Pintér Béla: A sütemények királynője – Főnix Diákszínpad (Debrecen) – r.: Várhidi Attila

Mohácsi István, Mohácsi János: Nyúzóvölgy – Színjátszó-SOKK és a Terne Cherhaja Zenekar – r.: Demarcsek Zsuzsa – (Az Országos Diákszínházi Fesztiválra meghívást nyert)

Különdíjak:

Pinokkió – színészi különdíj Sebők Mihálynak

Kóristát felveszünk – színészi különdíj Horváth Petrának

Liselotte és a május – színészi különdíj Szente Szilárdnak (Az ODE Táborba meghívást nyert)

Te feminista ork! – színészi különdíj Farkas Cintiának

Te feminista ork! – színészi különdíj Virág Viktóriának (Az ODE Táborba meghívást nyert)

Nyúzóvölgy – színészi különdíj Kepics Mihálynak

Nyúzóvölgy – színészi különdíj Aranyász Szabolcsnak

Kóristát felveszünk – a színészeknek az epizódszerepek pontos kidolgozásáért

Számomra halott – Olajos Emesének az ígéretes írói bemutatkozásért

Számomra halott – a kórus akciójáért

Szegény Dzsoni és Árnika – Simonyi Zoltánnak az adaptációért

A sütemények királynője – Várhidi Attilának a szövegváltozatért és a dramaturgiáért

A sütemények királynője – a csoportnak az összjátékért

Te feminista ork! – a csoportnak a személyes élmények érzékeny színpadra adaptálásáért

Nyúzóvölgy – az előadás alkotóközösségének a teljes színpadi világ megteremtéséért

Legjobb férfi alakítás: Tyukodi Dániel (Kóristát felveszünk)

Legjobb női alakítás: Lőrincz Lotti (Számomra halott, Nyúzóvölgy)

Az ODE Táborba továbbá meghívást nyert Tarné Pásztor Nikoletta csoportvezető.

IV. Országos Diákszínházi Fesztivál  – Pécs, 2022. április 22-24.

Zsűri:

“A” szekció:

– Szabó Csilla – egyetemi oktató

– Uhrik Dóra – Kossuth díjas, Liszt díjas, Érdemes művész

Táncművész, táncpedagógus, egyetemi tanár

A Pécsi Balett ügyvezetője

– Jászay Tamás – színikritikus, a Revizor – a kritikai portál főszerkesztője

– Tóth Miklós – színházi rendező, tanár, DLA

“B” szekció: 

– Markó – Valentyik Anna – színész, bábművész

– Puskás Panni – színikritikus

– Olt Tamás – színész, rendező, író

– Uray Péter – koreográfus-rendező

A IV. Országos Diákszínházi Fesztivál díjazottjai

Legjobb előadás:

• NNÁ/KIMI 12.B – Gyökerestől (rendező: Zuti Krisztián)

• Müszi 12.C – Gomoly (rendező: Ákli Krisztián)

Legjobb női alakítás:

• Garai Lilla – Lila ákác előadásban nyújtott színészi alakításáért.

• Nyári Emma – Én a féreg előadásban nyújtott színészi alakításáért.

Legjobb férfi alakítás:

• Tyukodi Dániel – Kóristát felveszünk előadásban nyújtott színészi alakításáért.

• Csonka Benedek – Gyökerestől előadásban nyújtott színészi alakításáért.

Különdíjak:

Kreatív tér- és eszközhasználatért – NNÁ/KIMI 12.B: Lila ákác (rendezők: Garai Lilla és Göndör Dávid)

Komplex színházi fogalmazásmódért – NNÁ/KIMI 12.B: Endoff (rendezők: Pálya Pompónia és Zuti Krisztián)

Az irodalmi szöveg érvényes megszólaltatásáért – KFGG-11.B: Kóristát felveszünk (Rendező: Vona Éva)

Magas színvonalú színpadi megszólalásért – Lovassy Színpad: Kitincseppek (rendező: Fürj Katalin)

A témaválasztásért és a műfaji sokszínűségért – Színjátszó-SOKK: Nyúzóvölgy (rendező: Demarcsek Zsuzsa)

Koncentrált színpadi jelenlétért – Kakaóscsiga: „A tavasz ébredése” parafrázis (rendező: Mezey Gábor)

A játszók kiváló karakterformálásáért – PHWI: Én a féreg (rendező: Kiss Péter)

Színészi különdíjak:

– Sipos Zénó (Endoff)

– Laczkó Bálint (Endoff)

– Horváth Petra (Kóristát felveszünk)

– Gyüre Sarolta (Kitincseppek)

Csoportvezetői különdíj: Demarcsek Zsuzsa

Rendezői különdíj: Kiss Péter: Én, a féreg

KAPCSOLAT

3

Telefon:
+36 70 60 33 490

Email:
odefesztival@gmail.com

A fesztivál szervezője:

Országos Diákszínjátszó Egyesület

Levelezési cím:

7633 Pécs, Endresz György utca 2/B.

www.diakszinhaz.hu

Telefon: +36 70 884 4004

Email: odeposta@gmail.com

Facebook »

Adatkezelési irányelvek

Süti - cookie szabályzat

Impresszum

Design: Divéki Péter, amadé KM 

Arculat: Kozsahuba Kata, Facebook 

ODE APP letöltés:

A fesztivál szervezője:

Országos Diákszínjátszó Egyesület

Levelezési cím: 7633 Pécs, Endresz György utca 2/B.

www.diakszinhaz.hu

Telefon: +36 70 884 4004

Email: odeposta@gmail.com

Facebook »

Adatkezelési irányelvek

Süti - cookie szabályzat

Impresszum

Design: Divéki Péter, amadé KM 

Arculat: Kozsahuba Kata, Facebook 

ODE APP letöltés: