Regionális Diákszínjátszó Találkozó

KÖZÉP-DUNÁNTÚL, VESZPRÉM

Regionális Diákszínjátszó Találkozó

KÖZÉP-DUNÁNTÚL, VESZPRÉM

Közép-dunántúl,

veszprém

előadások

2019

Csütörtökön az Ady Endre Gimnázium látta vendégül a fesztivál résztvevőit Várhalmi Ilona Cila mama vezetésével, aki az ottani igazgatóhelyettesi és egyben a drámatagozat vezetőjének szerepét tölti be. Pénteken pedig a Páholy Ifjúsági Színház adta játékterét a diákszínjátszóknak Végh Veronika irányításával, aki egyben a színház vezetője is.

Értékes előadásoknak, merész vállalkozásoknak és bravúros összjátékoknak lehettünk szem- és fültanúi. Klasszikus szövegektől kezdve a kortársakig bezárólag az improvizációkból szerkesztett játékig szinte mindent felsorakoztattak az előadók. Az igazi értékét a fesztiválnak a diákok frissessége és ötletessége adta.

Csütörtökön az Ady Endre Gimnázium látta vendégül a fesztivál résztvevőit Várhalmi Ilona Cila mama vezetésével, aki az ottani igazgatóhelyettesi és egyben a drámatagozat vezetőjének szerepét tölti be. Pénteken pedig a Páholy Ifjúsági Színház adta játékterét a diákszínjátszóknak Végh Veronika irányításával, aki egyben a színház vezetője is.

Értékes előadásoknak, merész vállalkozásoknak és bravúros összjátékoknak lehettünk szem- és fültanúi. Klasszikus szövegektől kezdve a kortársakig bezárólag az improvizációkból szerkesztett játékig szinte mindent felsorakoztattak az előadók. Az igazi értékét a fesztiválnak a diákok frissessége és ötletessége adta.

Közép-dunántúl,

veszprém

előadások

2019

Hamarosan

Közép-dunántúl,

veszprém

díjak és

minősítések

2019

Viszonyok és változások

Lovassy Színpad

 

ARANY MINŐSÍTÉS

Ötször egy

Petőfi Színpad

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

Középkori sztori (horrorisztikus beszédgyakorlat dalokkal és öt hullával)

A Nyestek és Mások

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

Fura

Monotinik

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

"Hangok”

Padányi Színpad

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

A csillagszemű juhász

Puxínpad

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

Etűdök-Férfi és nő

Almádiák

 

BRONZ MINŐSÍTÉS

Ér(t)etlenek?

Violin Művészeti Iskola

 

BRONZ MINŐSÍTÉS

„Maga, kislány, ott Svájcban reám gondolt”

Közgáz Színjátszókör

 

BRONZ MINŐSÍTÉS

A Nyestek és Mások csoportnak

 

CSOPORTOS KÜLÖNDÍJ

a legbravúrosabb átállásokért

A Nyestek és Mások csoportnak

 

a zenei atmoszférateremtésért

CSOPORTOS KÜLÖNDÍJ

A Violin Művészeti Iskolának

 

CSOPORTOS KÜLÖNDÍJ

a legjobb csoportos jelenet (Kocka rap) különdíja

Tillinger Donát

(A csillagszemű juhász)

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

A LEGJOBB FÉRFI SZEREPLŐ

Szabó Klaudia

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Medvig Boldizsár

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Páder Zsófia

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Ölveczky Péter

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Tauser Gerda

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Varga Dorottya

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Czaun Dóra

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

a megtanulhatatlan szövegmondás nagymestere különdíja

Szűcs Dominik

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

a leghungáriább kapitány különdíja

Székely Zoltán

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

szerzői különdíj

Rajki Boglárka

(Viszonyok és változások)

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

A LEGJOBB NŐI SZEREPLŐ

Konczer Kinga

 

PEDAGÓGIAI KÜLÖNDÍJ

KIVÁLÓ KÖZÖSSÉGTEREMTŐ MUNKÁÉRT

Viszonyok és változások

Lovassy Színpad

 

ARANY MINŐSÍTÉS

Ötször egy

Petőfi Színpad

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

Középkori sztori (horrorisztikus beszédgyakorlat dalokkal és öt hullával)

A Nyestek és Mások

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

Fura

Monotinik

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

"Hangok”

Padányi Színpad

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

A csillagszemű juhász

Puxínpad

 

EZÜST MINŐSÍTÉS

Etűdök-Férfi és nő

Almádiák

 

BRONZ MINŐSÍTÉS

Ér(t)etlenek?

Violin Művészeti Iskola

 

BRONZ MINŐSÍTÉS

„Maga, kislány, ott Svájcban reám gondolt”

Közgáz Színjátszókör

 

BRONZ MINŐSÍTÉS

A Nyestek és Mások csoportnak

 

CSOPORTOS KÜLÖNDÍJ

a legbravúrosabb átállásokért

A Nyestek és Mások csoportnak

 

a zenei atmoszférateremtésért

CSOPORTOS KÜLÖNDÍJ

A Violin Művészeti Iskolának

 

CSOPORTOS KÜLÖNDÍJ

a legjobb csoportos jelenet (Kocka rap) különdíja

Tillinger Donát

(A csillagszemű juhász)

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

A LEGJOBB FÉRFI SZEREPLŐ

Szabó Klaudia

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Medvig Boldizsár

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Páder Zsófia

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Ölveczky Péter

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Tauser Gerda

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Varga Dorottya

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

SZÍNÉSZI MUNKÁÉRT

Czaun Dóra

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

a megtanulhatatlan szövegmondás nagymestere különdíja

Szűcs Dominik

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

a leghungáriább kapitány különdíja

Székely Zoltán

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

szerzői különdíj

Rajki Boglárka

(Viszonyok és változások)

 

EGYÉNI KÜLÖNDÍJ

A LEGJOBB NŐI SZEREPLŐ

Konczer Kinga

 

PEDAGÓGIAI KÜLÖNDÍJ

KIVÁLÓ KÖZÖSSÉGTEREMTŐ MUNKÁÉRT

Dél-Alföld,

Kecskemét

2020

márc.

27-29.

Szervező: Józsa Kata

monostorijozsakata@gmail.com

zsűri: Fekete Anikó, Keresztúri József

Nyugat-Dunántúl,

Szombathely,

2020

márc.

20-21.

Szervező: Balláné Bálint Betty

ittebtnilab@gmail.com

zsűri: Tóth Orsi, Perényi Balázs

Dél-Dunántúl,

csurgó,

2020

márc.

28-29.

Szervező: Ákli Krisztián

aklik@freemail.hu

zsűri: Kéri Kitti, Perényi Balázs

Észak-Alföld,

Debrecen,

2020

márc.

21. 

Szervező: Várhalmi Ilona

cilamama50@gmail.com

zsűri: Fekete Anikó, Keresztúri József

 

Észak-Alföld,

Nyíregyháza

2020

márc. 27-29.

Szervező: Demarcsek Zsuzsa

demarcsekzs@gmail.com

zsűri: Sebők Bori, Jászay Tamás, Regős János

Közép-Magyarország,

Budapest

2020

márc.

20-21. és 26-29.

Szervező: Zuti Krisztián

zuti75@gmail.com

zsűri: Bori Viktor, Pap Gábor ÉS Hajós Zsuzsa, Balla Richie

Közép-Dunántúl,

Veszprém

2020

márc.

27-29.

Szervező: Darabos Petra

darabospetra28@gmail.com

zsűri: Gyevi-Bíró Eszter, Szivák-Tóth Viktor

 

 

Észak-Magyarország,

Miskolc

2020

márc.

20-21.

Szervező: Kertész Ádám

astorian100@gmail.com

zsűri: Jászay Tamás, Zuti Krisztián

RDT

HELYSZÍNEK

és időpontok

2019

Dél-Alföld,

Kecskemét

2020

márc.

27-29.

Szervező: Józsa Kata

monostorijozsakata@gmail.com

zsűri: Fekete Anikó, Keresztúri József

Nyugat-Dunántúl,

Szombathely,

2020

márc.

20-21.

Szervező: Balláné Bálint Betty

ittebtnilab@gmail.com

zsűri: Tóth Orsi, Perényi Balázs

Dél-Dunántúl,

csurgó,

2020

márc.

28-29.

Szervező: Ákli Krisztián

aklik@freemmail.hu

zsűri: Kéri Kitti, Perényi Balázs

Észak-Alföld,

Debrecen,

2020

márc.

21. 

Szervező: Várhalmi Ilona

cilamama50@gmail.com

zsűri: Fekete Anikó, Keresztúri József

 

Észak-Alföld,

Nyíregyháza

2020

márc. 27-29.

Szervező: Demarcsek Zsuzsa

demarcsekzs@gmail.com

zsűri: Sebők Bori, Jászay Tamás, Regős János

Közép-Magyarország,

Budapest

2020

márc.

20-21. és 26-29.

Szervező: Zuti Krisztián

zuti75@gmail.com

zsűri: Bori Viktor, Pap Gábor ÉS Hajós Zsuzsa, Balla Richie

Közép-Dunántúl,

Veszprém

2020

márc.

27-29.

Szervező: Darabos Petra

darabospetra28@gmail.com

zsűri: Gyevi-Bíró Eszter, Szivák-Tóth Viktor

Észak-Ma